Суббота, 20.04.2024, 13:16 Приветствую Вас Гость

Меню сайта
Наш опрос
Вас устраивает администрация сайта?
Всего ответов: 396
Мини-чат
500
[Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Dual, MOSKIT  
Форум » Форум клана |BANDIT| » Для Всех » Зароботок в интернете
Зароботок в интернете
DualДата: Четверг, 24.07.2008, 14:32 | Сообщение # 1
Генерал-полковник
Группа: Модератор
Сообщений: 566
Репутация: 18
Замечания: 0%
Статус: Offline
Sveiki, veltiet sai zinai paris minutes un izlasiet zemak rakstito informaciju.
Ieraudziju to pavisam nejausi, meklejot papildus piepelnisanas iespejas. Lasot rakstu, kura bija teikts, ka var nopelnit vairakus tukstosus latu paris nedelu laika, ieguldot tikai 2.70 LS, padomaju, ka ta ir karteja mulku kersanas akcija, bet tomer nolemu to izlasit lidz galam un uzzinat, ko man piedava: tur bija teikts, ka janosuta pa 30 santimiem 9 Interneta-macinu ipasniekiem, kas noraditi zemak. Pec tam jaizdzes saraksta pirmais macina numurs, japarcel visi numuri pa vienam uz augsu, rezultata atbrivojas devita rindina, kura jums jaieraksta savs Interneta macina numurs. Tad jus so sludinajumu, tikai nu jau ar JUSU NUMURU devitaja rindina, izvietojiet kados 200 dazados forumos. Nekadu bledibu. Nu, tad es padomaju, ka principa jau neko zaudet nevaru ka tikai tos 90 santimus, un nolemu pameginat. Atveru savu Interneta macinu, parskaitiju visiem akcijas dalibniekiem pa 10 santimiem un saku izvietot so sludinajumu dazados forumos un sludinajumu vietnes. 3 dienu laika pieregistrejos vairak neka 100 biznesa forumos un bezmaksas sludinajumu vietnes.

Pagaja nedela, ieskatos sava Interneta macina, un ko domajat??? Ienakumu nekadu! Bet citi dalibnieki raksta, ka nedelas laika nopelnijusi - cits 15 latus, cits 45 latus. Te nu bija, domaju, iekritu ka tads mulkis, veloties paris nedelu laika nopelnit vairakus tukstosus latu. Un partraucu so nodarbosanos, ta ari neizvietojot sludinajumu 200 forumos, un to 90 santimu zaudejums manu budzetu nekadi neiespaidoja. Vel pec paris nedelam ieskatijos sava Interneta macina, skatos - viens ieskaitijis man 10 santimus. Ja, pie sevis nodomaju, visas lietas notiek, nejausi atradies vel viens naivais... Vel pec divam nedelam tomer velreiz atveru savu Interneta macinu, bet tur jau ap 15 latiem ieskaititi. No kurienes? Nav skaidrs, bet 15 lati ari ir nauda, kas uz cela nemetajas, kaut ari nav ka citiem dalibniekiem, kas raksta, ka dazu nedelu laika nopelnijusi simtiem latu. Un pec viena menesa sakas pats interesantakais - mana macina KATRU DIENU saka ienakt nauda, un vel pec 2 nedelam man konta bija jau vairak neka 300 latu! Tad es savu sludinajumu nopubliceju vel vairak neka 150 forumos. Rezultats bija parsteidzoss! Kopuma 2 menesu laika es sanemu 1670 latus! Un nauda ienak katru dienu, ik pa 15 minutem mana konta tiek ieskaititi 10-30 santimi. Lidz tam mans ekonomiskais stavoklis nebija visai spozs, un ari piemerotu darbu sev nevareju atrast, lidz uzduros sim sludinajumam. Es neticeju, ka sitas darbojas, kamer saku sanemt tik daudz parskaitijumus. Tagad mans darbs ir katru dienu paris stundas padarboties Interneta, un VISS!!! Bet ienakumi tadi, kas daudziem prieksniekiem un vaditajiem pat sapnos neradas!

Tagad es jums izstastisu, ka tas viss darbojas un kapec! Es jums apgalvoju, ja izpildisiet precizi visas instrukcijas, kas aprakstitas talak, tad saksiet sanemt daudz vairak naudas neka domajat, turklat ipasi nepiepuloties. Piekritisiet, ka tas ir vienkarsi un pilnigi legali. Jusu ieguldijums ir tikai 90 santimu un loti lielas iespejas uzlabot savu labklajibu.

SVARIGI: si nav krapsana, un jus ne ar ko neriskejat, bet tas STRADA! JEBKURA PROJEKTA DALIBNIEKA LABKLAJIBA IR ATKARIGA NO KATRA DALIBNIEKA LABKLAJIBAS! UZMANIBU!!! Izlasiet so vairakas reizes. Izpildiet instrukciju PRECIZI, un jus diezgan labi nopelnisiet dazu menesu laika!!! Sis loti veiksmigi strada, pateicoties dalibnieku GODIGUMAM. LUK, SIE 3 SOLI, LAI JUS GUTU PANAKUMUS:
1. Registrejieties sistema Inauda.lv. To var izdarit te: http://www.inauda.lv/ , kartigi iepazistieties ar so sistemu un to, ka ta darbojas, un ieskaitiet 90 santimus sava macina. Ka papildinat macinu ? - https://www.inauda.lv/?txt&ch=02 taja lapa viss ir skaidri aprakstits, ka to izdarit. Tad no zemak esosa saraksta nemiet pirma macina numuru, nosutiet uz to 10 santimus, ierakstot so numuru ailite "Sanemeja talruna numurs vai e-pasta adrese"; tatad tas, ko jus izdarijat - radijat pakalpojumu, un pats galvenais - absoluti legali. Jus ludzat likumigu pakalpojumu, par ko samaksajat. Talak pec analogijas ar pirmo macina numuru, nosutiet pa 10 santimiem parejiem 8 maciniem (neaizmirstiet ierakstit ailite "Darijuma papildus informacija" - "Ielieciet mani saraksta". Un vel - macinu numurus parrakstiet loti uzmanigi, neielaizot kludas.
P.S. Iesaku macinu numurus ievadit ar roku.

1. 26211073
2. 22342170
3. 26223579
4. 26709612
5. 26083771
6. 26605599
7. 29197603
8. 27615529
9. 26083771

2.ATKARTOJU, LAI GUTU IENAKUMUS, NEPIECIESAMS KATRAM NO SIEM 9 DALIBNIEKIEM PARSKAITIT PA 10 santimiem, CITADI Inauda macinu TIKLA MODERATORI (ADMINISTRATORI) JUS VIENKARSI NEIEKLAUS PROJEKTA, UN JUS NEVARESIET SANEMT IENAKUMUS. Tagad UZMANIBU! Pec tam, kad esat izpildijusi 1.soli:

3. 2.SOLIS. Uzrakstiet lidzigu vestuli ka si, varat ari nokopet manejo (txt formata vai ka jums ertak). Kopetaja teksta izdzesiet no macinu saraksta PIRMO (AUGSEJO) macina numuru un parvietojiet 2.macinu pirmaja vieta, kuru jus izdzesat, 3.macinu otraja vieta, 4.macinu tresaja, 5.macinu ceturtaja, 6.macinu piektaja, 7.macinu sestaja, 8.macinu septitaja, 9.macinu astotaja, bet 9.rindina, kas tagad ir tuksa, ierakstiet SAVA macina numuru!!! 2. Izvietojiet savu sludinajumu ne mazak ka 200-300 forumos un zinu vietnes. Atcerieties, jo vairak vietas jus to izvietosiet, jo lielaki bus jusu ienakumi, un sie ienakumi ir tiesi atkarigi no jusu darbibas. Izvietojot savu sludinajumu, nerakstiet "Viegli nopelnit miljonu", "Milziga nauda menesa laika" u.tml., labak rakstit "Vajadzigs menedzeris, alga 1000 Ls menesi". Si sludinajuma izvietosana 200 forumos, pat vismazak apmekletajos, garante jums ienakumus ap 2300 Ls menesi - KA MINIMUMS!!! Tikai 2 menesu laika! Jo vairak izvietosiet, jo lielaki ienakumi (turklat geometriska progresija). ATCERIETIES!!! Sis bizness turpina pastavet un uzplaukt tikai, pateicoties DALIBNIEKU GODIGUMAM UN NOPIETNIBAI. Tatad, kad jus sasniegsiet pirmo poziciju, jus sanemsiet vairakus tukstosus latu tikai ka SARAKSTA IZVEIDOTAJS! Tas maksa tikai 90 santimus un ne visai lielas pules. Galvenais - tas STRADA!!! Dariet to tulit, neatliekot uz ritu, jo laiks = nauda!!! Un mazliet pastradat tomer vajadzes. Cilveki ir jaieinterese. To var darit, izsutot vestules un izvietojot sludinajumus specializetajas majas lapas darba mekletajiem, forumos, zinojumu vietnes. Tur viss ir JUSU rokas, ESIET DROSI! Jo neko citu ka 90 santimus jus nevarat zaudet! Katru dienu Latvija rodas 200-5000 jaunu Interneta lietotaju.

Nu, un nobeidzot, patiesam lieliska aksioma - lai kaut ko iegutu, kaut kas ir jadod, bet, lai iegutu vel vairak, ir jadod vel vairak! Parliecinieties par to pasi - veiksmi Jums!!!

4. P.S. Noderiga informacija! Ka izvietot informaciju forumos (sludinajumos un citas piemerotas vietas):
a.1. Atveram mekletaju: http://smart.delfi.lv/ ; http://latnet.lv/ ; http://web.top.lv/ ; http://www.google.lv/
b.2. Rakstam attiecigaja vieta meklesanas frazi: "forums sakt jaunu temu" vai "forums sakt jaunu temu darbs" (rakstiet bez pedinam).
c.3. Mekletajs atradis tukstosiem lappusu, uz kuram uzklikskinot nonaksiet pie formam, lai saktu jaunu foruma temu. Un nenobistieties, ja peksni taja vieta, kur gribejat ievietot savu sludinajumu, ieraudzisiet vel vienu vai vairakus lidzigus. Tas tikai vel vienu reizi apliecina, ka sis bizness reali darbojas! Mekletajs atradis tukstosiem lappusu, kur klikskis aizvedis jus pie MILJONIEM jaunu forumu temu. Loti piemerotas ir majas lapas, kur atrodas darba sludinajumi: http://ss.lv un lidzigas lapas vai sadalas par pieejamam vakancem.

Bet tagad paskaidrosu, kapec jus jebkura gadijuma neko nezaudejat, bet tikai VINNEJAT!!! Teiksim, no 200 izvietotiem sludinajumiem iegusu tikai 5 atbildes (loti zems cipars), tatad iegusu 50 santimu, atrodoties 7.saraksta pozicija. Tagad sie 5 cilveki atkal ievieto VISMAZ 200 sludinajumus ar mana macina numuru 6.pozicija, un tikai 5 cilveki atbild tiem cilvekiem - jums tas ir jau 250 santimu! Talak sie 25 cilveki izplata 200 sludinajumus ar mana macina numuru 5.rindina un tikai 5 atbild - mans ienakums ir jau 1250 santimu = 12,50 Ls. Tagad sie 125 cilveki, izvietojot sludinajumus un sanemot tikai pa 5 atbildem, dod man 62,50 Ls pelnu (esmu 4.pozicija). Talak atkal: sie 625 cilveki ievieto vismaz 200 sludinajumus ar mani 3.rindina un tikai 5 cilveki atsaucas - tas ienes 312,50 Ls. Pats interesantakais ir tas, ka tie 3125 cilveki ievietos vel pa 200 sludinajumiem, un, ja viniem atbildes tikai 5 cilveki, tad es jau sanemsu 1562,50 Ls (esmu 2.pozicija). Tagad UZMANIBU: sie 15625 cilveki ievietos vel pa 200 sludinajumiem, viniem atbildes 5 cilveki - tas jau bus 7812,50 Ls un ta talak!!! Piekritisiet, ka tie ir iedvesmojosi skaitli? Un tas viss tikai par Jusu pirmo ieguldijumu - 90 santimiem!!! Varat iedomaties, ka tukstosiem cilveku no visas pasaules piesledzas Internetam un lasa sos rakstus katru dienu, tapat ka jus sobrid lasat so rakstu!!!

Nu ko? Vai ieguldisiet 90 santimus, lai uzzinatu, vai si sistema darbojas? Un pedejais, manuprat, pats svarigakais: KA NONEMT NAUDU NO INTERNETA MACINA? Lai parskaititu naudu no iNauda konta saveja bankas konta, tev ir vajadzigs pieregistret tikai savu bankas kontu. Lai to izdaritu, papildini savu iNauda kontu (par jebkadu summu), sikaku informaciju atradisiet majas lapa sadala "BUJ" (Biezak uzdotie jautajumi).

 
miwaniaДата: Четверг, 24.07.2008, 15:22 | Сообщение # 2
Майор
Группа: Друзья
Сообщений: 133
Репутация: 8
Замечания: 0%
Статус: Offline
wacko

RUSS||BANDIT
 
MOSKITДата: Четверг, 24.07.2008, 15:45 | Сообщение # 3
Генерал-полковник
Группа: Модератор
Сообщений: 543
Репутация: 17
Замечания: 0%
Статус: Offline
ну и как кто-нибуть проверил это!?звучит очень заманчово!!!Дайнис ты сам это проверал!?


 
DualДата: Четверг, 24.07.2008, 15:54 | Сообщение # 4
Генерал-полковник
Группа: Модератор
Сообщений: 566
Репутация: 18
Замечания: 0%
Статус: Offline
дв, друг пару латов заработал уже
никого не заставляю, просто


Сообщение отредактировал Dual - Четверг, 24.07.2008, 15:55
 
conflictДата: Четверг, 24.07.2008, 16:30 | Сообщение # 5
Генерал
Группа: Администратор
Сообщений: 136
Репутация: 2
Статус: Offline
stremno



Секс как игра. Можно localhost с ботами, но лучше конечно вдвоем.
 
DualДата: Четверг, 24.07.2008, 16:56 | Сообщение # 6
Генерал-полковник
Группа: Модератор
Сообщений: 566
Репутация: 18
Замечания: 0%
Статус: Offline
я говорю- не хочешь- не заставляет никто
 
MOSKITДата: Четверг, 24.07.2008, 17:24 | Сообщение # 7
Генерал-полковник
Группа: Модератор
Сообщений: 543
Репутация: 17
Замечания: 0%
Статус: Offline
не ну я так спросил вообсчем, думал малоли ты сам этим занималса


 
Форум » Форум клана |BANDIT| » Для Всех » Зароботок в интернете
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Форма входа
Важно
Нет новостей!
Последние КВ
[08.08.2008][Дружеский бои]
|BANDIT| vs -DPS- (6)
[06.08.2008][Дружеский бои]
|BANDIT| vs -DPS- (5)
[14.06.2008][Дружеский бои]
|BANDIT| vs uF| - 21v17 (7)
[11.05.2008][Турниры]
|BANDIT| vs <3 hood - 18v21 (5)
[07.05.2008][Турниры]
|BANDIT| vs GotGame - 5v21 (8)
Друзья сайта
*KA$KAD*
{Gunjubas) Clan
skyclan.ucoz.comСайт клана SKY
Музыка
Нет инфы
Статистика
Copyright |BANDIT| © 2007-2024 | Design by SScript | Design by SScript Хостинг от uCoz